About us: Learn more about our company...

We are a dynamic family company with rich experience in the industry floristic. Since its founding in 1996. We transformed the company counting on the local and international market. Each day about 100 of our skilled employees are working on it to meet the demands of even the most demanding customers.

Dowiedz się dlaczego warto poznać nas bliżej...

Dowiedz się dlaczego warto poznać nas bliżej...

Czy blisko 20 lat istnienia firmy ma jakieś znaczenie?

Tego nie wiemy, ale nasze doświadczenie wskazuje nam kierunek działania i podążamy tam gdzie realizuje się nasza misja. To co trwa w nas już 20 lat (w tym roku obchodzimy 20-lecie) stale inspiruje nas do rozwoju. 

To nie tylko misja  biznesowa, ale przede wszystkim społeczna by integrować środowisko i podejmować współpracę z różnymi gałęziami branży florystycznej. To co dla jednych jest marzeniem dla nas jest wizją, która inspiruje nas do działania. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi materiałami, które zarysują czym się kierujemy w naszej działalności.

Masz pytania?

Po kliknięciu wpisz numer telefonu, a my zadzwonimy!

Dbamy o ciągły rozwój...
Dbamy o ciagły rozwój i podążanie za współczesnymi trendami florystycznymi, dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki pakiet szkoleń i kursów oraz od przeszło 10 lat organizujemy pokazy florystyczne, na których gościmy czołowych florystów z Polski i Europy.
Sprzedaż hurtowa dla Partnerów
Nasze główne działania ukierunkowane są na sprzedaż hurtową kwiatów ciętych, doniczkowych oraz konfekcji florystycznej i art.dekoracyjnych.
Współpracujemy z najlepszymi
Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami kwiatów ciętych, doniczkowych w kraju i za granicą jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom różnorodny towar najwyższej jakości po atrakcyjnych cenach.
Jesteśmy mobilni
Posiadamy własny, specjalistyczny transport międzynarodowy oraz profesjonalną flotę sprzedaży mobilnej, dzięki czemu docieramy do klientów z całego regionu śląskiego, z Czech i Słowacji.
Zadowolenie każdego Klienta jest naszym sukcesem
Gwarantujemy towar najwyższej jakości, bogaty asortyment, dobre ceny, dostawę do klienta oraz profesjonalną obsługę.
Ponad 100 osobowe przedsiębiorstwo...
Przez blisko 20 lat działalności z rodzinnej, lokalnej firmy przekształciliśmy się w zatrudniające ponad 100 osób przedsiębiorstwo. Tworzymy zgrany zespół pełnych pasji ludzi, których łączy wspólny cel- ciągły rozwój firmy.
Kodeks honorowy

Kodeks honorowy

Kodeks honorowy Rekpola

Przestrzegamy zasady - STOP DETALOWI. Sukces klienta = nasz sukces! W grupie siła. Rynek miejscem dla każdego.

Firma rodzinna

Firma rodzinna

Firma rodzinna.

Mimo szybkiego rozwoju i zmiany formy działalności, właścicielami niezmiennie jest rodzina Rek.

Praca w Rekpolu

Praca w Rekpolu

Szukasz Pracy?

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres: p.rek@rekpol.info.

Wyślij swoje CV

Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o.

SCF Rekpol Sp. z o.o.

Ponad 100 osobowa kadra

Przez blisko 20 lat działalności z rodzinnej, lokalnej firmy przekształciliśmy się w zatrudniające ponad 100 osób przedsiębiorstwo. Tworzymy zgrany zespół pełnych pasji ludzi, których łączy wspólny cel – ciągły rozwój firmy.

Wsparcie dla SFP

Wsparcie dla SFP

Sponsor inicjatyw SFP

Jako, że Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. aktywnie się angażuje w działalność dobroczynną  jesteśmy także sponsorem wielu inicjatyw SFP.

Niedziela z florystą

Konkursy

Konkursy

Kupując w naszej firmie masz możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród m.in. wycieczki.